Rozpis od 17. 6. 2024 do 23. 6. 2024 (25. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Kurt 4 Všechny plochy
po
17. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1Jana Šebková
08:00 - 09:00
Jana Šebková
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00
Martin Pazdera
16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 18:30
Martin Boušek
18:30 - 20:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00
Adéla Janatková
15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Tomáš Brzoň
17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 3
Kurt 4Trénink - Nikola
15:00 - 16:00
út
18. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1
07:00 - 08:00

08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 16:30
Patrik Zuskin
16:30 - 18:30

18:30 - 19:00
Jakub Sedmera
19:00 - 20:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
SENIORKY
17:00 - 19:00
Kurt 3
17:00 - 18:00

18:00 - 18:30
Vladimír Dolanský
18:30 - 19:00
Vladimír Dolanský
19:00 - 20:00
Kurt 4
st
19. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1SENIOŘI
08:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Pavel Šmíd
17:00 - 18:00
Pavel Šmíd
18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 3
Kurt 4
čt
20. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1Jana Šebková
08:00 - 09:00
Jana Šebková
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00
Kamil Petrák
18:00 - 20:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 16:30
Patrik Zuskin
16:30 - 17:00
Patrik Zuskin
17:00 - 18:00
Patrik Zuskin
18:00 - 18:30

18:30 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 3
Kurt 4Trénink - Nikola
14:00 - 19:00

21. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00
Martin Hrubec
13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00
Milan Mareček
10:00 - 11:00
Milan Mareček
11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 3Trénink - Mirka
10:30 - 12:00
Kurt 4Trénink - Nikola
13:00 - 16:00
so
22. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 3
Kurt 4
ne
23. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00
Martin Pazdera
16:00 - 17:00

17:00 - 18:00
Kamil Petrák
18:00 - 20:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00

19:00 - 20:00
Kurt 3Trénink - Mirka
15:00 - 16:30
Kurt 4

rezervace kurtu je možná telefonicky na čísle 608 262 446