Rozpis od 3. 6. 2024 do 9. 6. 2024 (23. týden)

Tento týden Vytisknout rozpis
Kurt 1 Kurt 2 Kurt 3 Kurt 4 Všechny plochy
po
3. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1Jaroslav Novák
08:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00
Kurt 3
Kurt 4Trénink - Nikola
15:00 - 16:00
út
4. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00
Bohouš Vetešník
16:00 - 17:30
Petr Zuzkin
17:30 - 19:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00
Martin Vorlíček
16:00 - 17:30
Kamil Petrák
17:30 - 19:00
Kurt 3
Kurt 4
st
5. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1SENIOŘI
08:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00
Lucie Kubatkova
18:00 - 19:00
Kurt 3Trénink - Mirka
10:00 - 11:00
Trénink - Mirka
11:00 - 12:00
Kurt 4
čt
6. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1Jana Šebková
08:00 - 09:00
Jana Šebková
09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00
Kurt 3Trénink - Mirka
14:00 - 15:00
Kurt 4Trénink - Nikola
14:00 - 19:00

7. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00
Kurt 2
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Martin Vorlíček
17:00 - 18:00
Martin Vorlíček
18:00 - 19:00
Kurt 3Trénink - Mirka
13:00 - 16:00
Trénink - Mirka
16:30 - 18:00
Kurt 4
so
8. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1UZAVŘENÝ KURT
08:00 - 09:00

09:00 - 10:00
Tomáš Brzoň
10:00 - 11:00
Tomáš Brzoň
11:00 - 11:30

11:30 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00
Sarka Součková
18:00 - 19:00
Kurt 2
08:00 - 09:00
Lucie Kubatková
09:00 - 10:00
Lucie Kubatková
10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 13:00

13:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 17:00
Jiří Bureš
17:00 - 18:00
Jiří Bureš
18:00 - 19:00
Kurt 3
Kurt 4
ne
9. 6.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 22
Kurt 1Dorost - NERATOVICE
08:00 - 14:00

14:00 - 15:00

15:00 - 16:00
Karel Munzar
16:00 - 17:00
Kamil Petrák
17:00 - 19:00
Kurt 2Dorost - NERATOVICE
08:00 - 14:00

14:00 - 15:00
Martin Vorlíček
15:00 - 16:00

16:00 - 17:00

17:00 - 18:00

18:00 - 19:00
Kurt 3Dorost - NERATOVICE
08:00 - 14:00
Kurt 4Dorost - NERATOVICE
08:00 - 14:00

rezervace kurtu je možná telefonicky na čísle 608 262 446